Autor

Victoria Silber

Kirjutaja, sisuturundaja, maailmakoolituja ja kõike vahepealset. Loominguline hing. 

Olen töötanud loomeinimestega, asüülitaotlejatega, gaasiettevõttes, ilutoodete tootjatega ja pean lisaks blogi Kunstimeistrid.ee.

Minust lähemalt

Armastan kirjutada, reisida, õppida ja oma lastega koos aega veeta

Mul hakkas idanema mõte siinse blogi loomise alustamisest juba mõnda aega tagasi, kui olin (kaugtöös) Lõuna-Korea ettevõtte BL Lashes turundustiimis ja vastutasin nende ametliku e-poe ja blogi sisu eest. 

Oli varasemalt alustanud korea keele õppimist ja vaatasin huviga nii k-draamasid kui tutvusin k-beauty saladustega. Olen juba 40, seega oli käes viimane aeg nahahooldusesse tõsisemalt süveneda ja korea looduslikud tooted ja meetodid sobisid mulle kõige paremini.

Kui ma BL Lashes ridadesse sattusin, sain ma aegamööda tugeva väljaõppe kõiges, mis kunstripsmete maailmaga seotud on. Kokkuvõttes on just nende firma see, mis praegusele ülemaailmsele kunstripsmete trendile aluse pani – BL Lashes omanik ja asutaja arendas kõige esimesena pikaajalised kunstripsmed välja!

Nüüd tunnen, et ei taha kogutud teadmistel raisku minna. Siinne blogi ei ole (nende ettevõtte) reklaamiblogi, toon näiteid tervest maailmast. BL-iga töö käigus tutvusin väga paljude tootjate ja edasimüüjate valikute ja lähenemispunktidega, seega on inspiratsiooni leidmine mulle lihtne.

Olen avatud koostööle ka Eestis asuvate salongidega – rääkige mulle endast ja räägin teist edasi! 

Minu kogemused ei piirnenud pelgalt ripsmetega. Tegin uuringuid Koreas kasutatavete ravimtaimede ja nende mõjudega naha-. juukse- ja ripsmehoolduses. Õppisin kultuurseid ilutrende ja palju muud. Jagan seda siin.